Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Gabinet ginekologa Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Matura Focus 3. Podr

Podręczniki są wykorzystywane w rozmaitych celach no lecz w głównej ...